„Domowy Szpital" nominowany w Plebiscycie Polska Architektura 2018 - głosowanie

Ilustracja do artykułu Nominacja Architektura 2018.png

Ośrodek Opieki Medycznej „Domowy Szpital" został nominowany w kategorii budynków użyteczności publicznej w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2018 organizowanym przez Grupę Sztuka Architektury, którego celem jest podsumowanie mijającego roku w polskiej architekturze.

Głos można oddać raz dziennie na stronie:

sztuka-architektury.pl

Platforma do głosowania "Polska Architektura 2018 - głosowanie" znajduje się na stronie głównej www.sztuka-architektury.pl pod działem „Najnowsze Artykuły". Dodatkowe informacje o tym jak oddać głos znajdują się tutaj.

Głosowanie trwa do 28 lutego.

Pełny opis „Domowego Szpitala" dostępny jest na stronie:

Zachęcamy do czynnego udziału w plebiscycie, angażowania znajomych i głosowania!!