„Z książką łatwiej”

Ilustracja do artykułu z książką łatwiej mini.promo.png

Z myślą o małych pacjentach został podpisany list intencyjny pomiędzy Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym a Biblioteką Pedagogiczną w Białej Podlaskiej, w ramach którego rozpoczynamy akcję czytelniczą „Z książką łatwiej”, polegającą na cotygodniowym czytaniu dzieciom książek biblioterapeutycznych. Książki te pochodzą ze zbiorów Biblioteki, są dostosowane do wieku i potrzeb dzieci, polecają je eksperci Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego.

Celem akcji jest umilenie dzieciom pobytu w szpitalu oraz zaszczepienie w nich pasji do czytania.

dr n. med. Joanna Kozłowiec
                                                                                           Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala