BEZPŁATNA wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Ilustracja do artykułu mini.promo.png

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza do bezpłatnego wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego w wypożyczalni Domowego Szpitala ul. Spółdzielcza 5, 21-500 Biała Podlaska.

Wypożyczalnia czynna jest w poniedziałki, czwartki i piątki w godzinach 8.00-15.00 oraz we wtorki i środy w godzinach 11.00-18.00.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej. Wszelkie informację otrzymacie Państwo w siedzibie wypożyczalni lub pod numerem telefonu 83 414 76 42, 83 414 76 41.

Załączone dokumenty należy wypełnić, podpisać i dostarczyć do Domowego Szpitala ul. Spółdzielcza 5, w Białej Podlaskiej. Rekrutacja skierowana jest do osób w każdym wieku, zamieszkałych na terenie powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska. W pierwszej kolejności będą rozpatrywane wnioski z oświadczeniem spełniającym kryterium osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w tym osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych.

Zapraszamy serdecznie!!