Delegacja z Ukrainy z wizytą w bialskim szpitalu

Ilustracja do artykułu Delegacja.mini.promo.png

W dniu 13 lutego 2020 roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej gościła delegacja przedstawicieli ochrony zdrowia z Ukrainy. Przedstawiciele lekarzy i dyrekcji z Ukrainy, na czele z Wiceprzewodniczącą Wołyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej – Virą Korniichuk uczestniczyli w wizycie studyjnej w województwie lubelskim. Wizytujący wzięli udział w spotkaniach w: Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie, Szpitalu im. Jana Bożego w Lublinie, Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie oraz w Ośrodku Opieki Medycznej „Domowy Szpital” w Białej Podlaskiej. Wizyty miały na celu zapoznanie ze standardami opieki paliatywnej w Polsce.