Dni Otwarte Ośrodka Opieki Medycznej 'Domowy Szpital'

miniatura domowy szpitalDobiegły końca Dni Otwarte Ośrodka Opieki Medycznej „Domowy Szpital”. W okresie 18-24 kwietnia 2017 r. mieszkańcy naszego miasta i okolic mieli okazję zwiedzenia ośrodka i zapoznania z ofertą placówki. Dni Otwarte cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na zwiedzających czekały liczne atrakcje, między innymi stoiska wystawowe firm medycznym, degustacje dań dietetycznych oraz warsztaty pt. Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu. Ponadto personel Ośrodka każdego dnia oprowadzał zainteresowanych oraz udzielał niezbędnych informacji na temat pobytu w „Domowym Szpitalu” oraz DDOM – Dziennym Domu Opieki Medycznej. Uroczystość otwarcia odbędzie się 27 kwietnia 2017 r.