Dzień Dziecka w bialskim szpitalu

Ilustracja do artykułu dziendziecka.jpg

1 czerwca 2018 r. małych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej odwiedzili pracownicy szpitala przynosząc najlepsze życzenia i upominki z okazji Dnia Dziecka.  To był słoneczny i bardzo radosny dzień, który utkwi w pamięci każdego z nas. Wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym, życzymy uśmiechu na każdy dzień, by atmosfera Waszego święta towarzyszyła Wam przez 365 dni w roku ;-)

dr n. med. Joanna Kozłowiec

Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala