Dzień Spirometrii w WSzS

Ilustracja do artykułu dni spirometrii 2018.jpg

W ramach obchodów Polskich Dni Spirometrii objętych patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Narodowego Funduszu Zdrowia i Wojskowego Instytutu Medycznego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej zaprasza na bezpłatne badania spirometryczne. To nieinwazyjne badanie pozwala ocenić wydolność płuc. Test mierzy pojemność płuc oraz przepływ powietrza poprzez poszczególne partie układu oddechowego.

Badanie wykonywane będzie dnia 4 października 2018r. w godz. 13.00 – 20.00 w Poradni Gruźlicy i Chorób Płuc  w budynku Centrum Chorób Zakaźnych i Ftyzjopulmonologicznych (wejście od ul. Jana II Kazimierza). Na badanie nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji uzyskacie Państwo :
pod numerami tel.

83 414 74 48 (Pielęgniarka Oddziałowa O. Ftyzjopulmonologii i Onkologii Pulmonologicznej w godz. 8.00 – 15.00),
83 414 72 05 (gabinet lekarski po godz. 15.00)
lub w Poradni Gruźlicy i Chorób  Płuc tel. 83 414 78 27.

dr n. med. Joanna Kozłowiec
                                                                                                          Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala