I Konferencja Praktyka Ginekologa Onkologa „Rzadkie Nowotwory Macicy”

Ilustracja do artykułu I Konferencja PGO.minipromo.png

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej wraz z Polskim Towarzystwem Ginekologii Onkologicznej są organizatorami I Konferencji Praktyka Ginekologa Onkologa „Rzadkie Nowotwory Macicy” , która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2018 r. w Auli budynku CD-A  Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, przy ulicy Terebelskiej 57-65.

Już dziś pragniemy zaprosić Państwa do udziału w tym ważnym wydarzeniu. Będzie to owocne spotkanie wybitnych naukowców z lekarzami specjalistami oraz okazja do ciekawej dyskusji jak również pogłębienia wiedzy praktycznej.

„Mając na uwadze najnowsze doniesienia naukowe i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom w codziennej pracy, opracowaliśmy program Konferencji tak, aby mogli Państwo zapoznać się zarówno z najnowszymi doniesieniami z zakresu badań klinicznych oraz molekularnych jak i z najbardziej aktualnymi standardami diagnozowania i leczenia nowotworów rzadkich. Tematy zostały opracowane i będą przedstawione przez uznane autorytety w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Szeroka gama ważnych problemów będzie przedstawiona w formie warsztatów:

WARSZTATY 6 grudnia 2018 r.

• ELASTOGRAFIA W GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ
  • HISTEROSKOPIA AMBULATORYJNA
  • JAK DIAGNOZOWAĆ I LECZYĆ CHORYCH NA RAKA JAJNIKA Z MUTACJĄ W GENACH BRCA
  • TERMOWIZJA W PROFILAKTYCE RAKA PIERSI