II Europejski Tydzień Innowacji w Lublinie

Ilustracja do artykułu ETI SAVE THE DATE ver 2.png

Ruszyła rejestracja na II Europejski Tydzień Innowacji

W dniach 17-21 września w Lublinie, na scenie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego usłyszymy ponad 60 wybitnych naukowców, biznesmenów, startupowców, przedstawicieli instytutów badawczych i wielu innych prelegentów, którzy kreują nowe technologie, przełomowe badania czy też biznes i którzy dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniami w zakresie współpracy nauki z biznesem, rozwijania startupów, komercjalizacji badań, a co najważniejsze realnego tworzenia nowych technologii czy przełomowych badań, które zmieniają świat.

Rozmawiać będziemy o: medycynie cyfrowej, gospodarce cyrkularnej, technologiach kosmicznych, elektronice, biotechnologii i wielu innych tematach z ludźmi, którzy realnie tworzą innowacje na co dzień.

Zastanawiasz się czy to wydarzenie dla Ciebie? Podpowiemy Ci. Jeśli jesteś młodym naukowcem, doktorantem, ambitnym studentem, pracownikiem działu R&D czy Instytucji Otoczenia Biznesu, inwestorem, startupem, spin-offem, przedsiębiorcą szukającym współpracy z naukowcami lub po prostu pasjonatem nowych technologii, to nie może Cię zabraknąć na II Europejskim Tygodniu Innowacji!

Odwiedź stronę www.etilubelskie.pl

Dołącz do nas!

Pliki do pobrania

Powrót na początek strony