Nowe Laboratorium w Domowym Szpitalu

Ilustracja do artykułu Baner Laboratorium3.jpg

Szanowni Państwo,
w celu ułatwienia Państwu dostępu do badań laboratoryjnych Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej zaprasza do nowego punktu pobrań materiału do badań laboratoryjnych zlokalizowanego w budynku DOMOWEGO SZPITALA przy ul. Spółdzielczej 5.

Punkt czynny od poniedziałku do piątku:
- pobieranie materiału do badań w godzinach: 7.00 – 10.45
- wydawanie wyników do godziny 16.00

Pozostałe punkty pobrań materiałów do badań laboratoryjnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej mieszczą się:

• przy  ul. Terebelskiej 57-65
  • przy ul. Sidorskiej 35