Organizacja pracy szpitala w dniu 12 listopada

Ilustracja do artykułu logo-szpital-120.png

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że Ustawa o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej przewiduje, że świadczenia opieki zdrowotnej udzielane w szpitalach i w ambulatorium, finansowane przez NFZ, są udzielane w dniu 12 listopada 2018 r. według zaplanowanej na ten dzień kolejności zapisów.

Ze względu na potrzebę zapewnienia prawidłowej organizacji procesu udzielania świadczeń, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej w zakresie opieki ambulatoryjnej i hospitalizacji będzie funkcjonował jak w zwykły dzień powszedni, dla wszystkich pacjentów.

Administracja Szpitala w tym dniu będzie nieczynna.