Ilustracja do artykułu logo-szpital-120.png

W opinii Dyrekcji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej doktor Riad Haidar jest bardzo dobrym specjalistą neonatologiem, który od lat dba o życie i zdrowie małych pacjentów bialskiej placówki. Należy zaznaczyć, że Pan doktor udziela świadczeń oraz pełni funkcję lekarza kierującego Oddziałem Neonatologicznym w oparciu o umowę kontraktową w wyniku konkursu na czas określony, która wygasa 31 grudnia 2019 roku. Podczas spotkania 18 grudnia br. dyrektor placówki zaproponował Panu doktorowi dalszą współpracę z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Białej Podlaskiej na udzielanie świadczeń w ww. oddziale. Została mu przedstawiona jednostronnie podpisana umowa dalszej współpracy na dogodnych warunkach. Umowa nie przewidywała kierowania i zarządzania oddziałem. Pan Doktor - nad czym ubolewamy - nie przyjął powyższej propozycji.

W najbliższych miesiącach zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko lekarza kierującego Oddziałem Neonatologii. Na ten okres zostanie powołany pełniący obowiązki.

Dyrekcja szpitala - kierując się przede wszystkim dobrem małych pacjentów - jest otwarta na dalszą współpracę z Panem doktorem Riadem Haidarem.