Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych w WSzS

Ilustracja do artykułu logo-szpital-120.png

Uprzejmie informuję, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej rozpoczął udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Kompleksowego leczenia ran przewlekłych (KLRP-1) w nowej poradni specjalistycznej - Poradni Leczenia Ran Przewlekłych. Wyżej wymieniona poradnia realizuje świadczenia w ramach umowy z Lubelskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia.
    Rejestracja do poradni odbywa się osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 83 414 71 70. Poradnia znajduje się w WSzS, ul. Terebelska 57-65, I  piętro (budynek 1D).

dr n. med. Joanna Kozłowiec

Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala