Wykład Pana prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Gacionga z Kliniki Chorób Wewnętrznych,

28 listopada 2017r., o godz. 12:00 w Auli budynku Centrum Dydaktyczno - Administracyjnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej przy ulicy Terebelskiej 57-65. odbył się wykład Pana prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Gacionga z Kliniki Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie nt. „Pacjent wysokiego ryzyka sercowo-naczyniowego a leczenie przeciwkrzepliwe”.

dr n. med. Joanna Kozłowiec
                                                                                                           Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala