Położne przeszkolone w zakresie „Monitorowania dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu”

Ilustracja do artykułu czepkipiel.jpg

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej organizował w terminie od 1 września 2018 r. do 5 października 2018 r. kurs specjalistyczny „Monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu”, dla położnych.

W ciągu 5 tygodni 30 położnych zrealizowało 35 godzin teorii oraz 55 godzin praktyki zgodnie z obowiązującym programem kształcenia, zaakceptowanym przez CKPPiP. Przy wsparciu wykwalifikowanej kadry dydaktycznej oraz Kierownika kursu dr n. med. Magdaleny Lewickiej Panie pogłębiły swoją wiedzę, wzorowo przygotowując się do egzaminu. W sobotni poranek, w dniu 6 października 2018r. w Auli budynku Centrum Dydaktyczno-Administracyjnego kurs zakończył się pisemnym egzaminem, który z powodzeniem zaliczyły wszystkie uczestniczki otrzymując z rąk Z-cy Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala - Pani dr n. med. Joanny Kozłowiec zaświadczenie o ukończeniu kursu specjalistycznego. I tym razem jakość zrealizowanego szkolenia została bardzo wysoko oceniona przez kursantki.

Wszystkim uczestniczkom składamy serdeczne gratulacje, życząc wielu sukcesów w realizacji zawodowych planów.

dr n. med. Joanna Kozłowiec
                                                                                                               Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala