Zakończenie kursu specjalistycznego "Żywienie dojelitowe i pozajelitowe" dla pielęgniarek

Ilustracja do artykułu czepkipiel.jpg

W dniu 12 lipca 2019 r. w sali konferencyjnej budynku 1D odbył się egzamin końcowy kursu specjalistycznego "Żywienie dojelitowe i pozajelitowe" dla pielęgniarek organizowanego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej.

Kurs realizowany był w okresie od 27 kwietnia 2019r. do  11 lipca 2019 r. i składał się z 90 godzin teorii oraz 110 godzin praktyki. Przy wsparciu wykwalifikowanej kadry dydaktycznej oraz Kierownika kursu pielęgniarki zrealizowały obowiązujący program kształcenia, zaakceptowany przez CKPPiP. Egzamin pisemny pomyślnie zdało 25 pielęgniarek/pielęgniarzy otrzymując zaświadczenie o ukończeniu kursu specjalistycznego.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje, życząc wielu sukcesów w realizacji zawodowych planów.

dr n. med. Joanna Kozłowiec
                                                                                                               Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala