WSzS zatrudni na stanowisko: lekarz neurolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

zatrudni na stanowisko:

LEKARZ NEUROLOG

Liczba stanowisk:     2

Miejsce pracy:           Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

Czas pracy:               pełny wymiar

Rodzaj umowy:        umowa o pracę / umowa cywilno-prawna

Opis stanowiska:       Udzielanie porad w Poradni Neurologicznej, dyżurowanie w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym

Wymagania:

  • tytuł specjalisty lub specjalizacja I stopnia z neurologii lub w trakcie specjalizacji,
  • możliwe jest zatrudnienie lekarza, specjalisty chorób wewnętrznych z doświadczeniem w pracy w oddziale neurologicznym,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • preferowane umiejętność wykonywania badań (EMG, EEG, USG naczyń mózgowych) kwalifikacje potwierdzone stosownymi certyfikatami,
  • komunikatywność, samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dowolnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość pełnienia dyżurów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach medycznych,
  • praca w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Dokumenty aplikacyjne wraz z załącznikami dostępnymi na stronie internetowej  www.szpitalbp.pl

(zakładka Ogłoszenia / oferty pracy)

prosimy o przesłanie na adres:

WSzS w Białej Podlaskiej
Dział Służb Pracowniczych
ul. Terebelska 57-65
21-500 Biała Podlaska

 lub na adres e-mail: rekrutacja@szpitalbp.pl

 Dodatkowe informacje pod nr tel.: (83) 414  72 28

Pliki do pobrania