WSzS zatrudni na stanowisko: Lekarz specjalista położnictwa i ginekologii

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

zatrudni na stanowisko:

LEKARZ SPECJALISTA POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII

Liczba stanowisk:     3

Miejsce pracy:    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

Czas pracy:        pełen wymiar

Rodzaj umowy:    umowa o pracę / umowa cywilno-prawna

Opis stanowiska:
Wykonywanie procedur medycznych i opieka nad pacjentami.
Badanie ginekologiczne podmiotowe i przedmiotowe w celu ustalenia rozpoznania lub kontroli i oceny stanu zdrowia kobiety i płodu, ustalanie rozpoznania lekarskiego (diagnozy) i rozpoznań różnicowych, leczenie zachowawcze i operacyjne chorób kobiecych, sprawowanie opieki lekarskiej nad ciężarną i płodem, w ciąży prawidłowej i ciąży zwiększonego ryzyka.

Wymagania:

  • posiadane lub w trakcie realizacji wykształcenie wyższe specjalistyczne (tytuł specjalisty lub specjalizacja I stopnia),
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,

Inne cechy, umiejętności:

  • umiejętność zarządzania grupą personelu,
  • praktyczna znajomość metod leczniczych,
  • umiejętność i otwartość  na współpracę ze specjalistami w innych dziedzinach medycyny,
  • komunikatywność i kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość pełnienia dyżurów w określonych obszarach dyżurowych,
  • komfortowe warunki pracy oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pełny program szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach medycznych,
  • możliwość kształcenia w ramach płatnych dni wolnych od świadczenia usług przeznaczonych na szkolenia,
  • możliwość wsparcia socjalnego w zakresie zakwaterowania.

Dokumenty aplikacyjne wraz z załącznikami dostępnymi na stronie internetowej  www.szpitalbp.pl

(zakładka Ogłoszenia / oferty pracy)

prosimy o przesłanie na adres:

WSzS w Białej Podlaskiej
Dział Służb Pracowniczych
ul. Terebelska 57-65
21-500 Biała Podlaska

 lub na adres e-mail: rekrutacja@szpitalbp.pl

 Dodatkowe informacje pod nr tel.: (83) 414  72 28

Pliki do pobrania