ZO.KS.2304/1/2020 Przetarg nieograniczony ofertowy na najem lokalu użytkowego o powierzchni 14,2 m2, usytuowanego na I piętrze budynku Zespołu Poradni Specjalistycznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowo - usługowej, wraz z pomieszczeniem przeznaczonym na magazynek o powierzchni 4,5 m2 usytuowanym na niskim parterze budynku 1 D.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na najem lokalu użytkowego o powierzchni 14,2 m2 usytuowanego na I piętrze budynku Zespołu Poradni Specjalistycznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowo - usługowej, wraz z pomieszczeniem przeznaczonym na magazynek o powierzchni 4,5 m2 usytuowanym na niskim parterze budynku 1 D.

Ogłoszenia i konkursy