WSzS zaprasza lekarzy onkologów, hematologów lub lekarzy w trakcie specjalizacji do pracy w Oddziale Onkologii Klinicznej i Hematologii

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
w Białej Podlaskiej

ZAPRASZA
LEKARZY ONKOLOGÓW, HEMATOLOGÓW
LUB LEKARZY W TRAKCIE SPECJALIZACJI
DO PRACY W ODDZIALE ONKOLOGII KLINICZNEJ
I HEMATOLOGII

Oferujemy:
przyjazną atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagradzania, elastyczny, dopasowany do potrzeb i możliwości lekarza czas pracy.
Szpital oferuje także możliwość korzystania z nowoczesnego hotelu dla lekarzy spoza rejonu.

W 2020 roku otwieramy nowoczesny Ośrodek "Bialska Onkologia"!
W budynku będzie funkcjonował Oddział Onkologii Klinicznej - 54 łóżka, Oddział Hematologii - 25 łóżek, Oddział Chemioterapii Jednego Dnia - 20 stanowisk.
Budynek wyposażony zostanie w nowoczesne urządzenia, takie jak Rezonans Magnetyczny 3T, Videogastroskopy i videokolonoskopy wysokiej rozdzielczości, ultrasonograf. Zostanie utworzona m. in. Pracownia endoskopowa układu pokarmowego z pięcioma gabinetami zabiegowymi oparta na doświadczeniach endoskopowych specjalistów japońskich, Pracownia immunofenotypowa oraz Pracownia cytostatyczna. Powstanie również Zakład Medycyny Nuklearnej z pracownią radiofarmaceutyków.
Ponadto oferujemy możliwość udziału w badaniach klinicznych. Posiadamy akredytację do prowadzenia specjalizacji w dziedzinie onkologii.

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ DO ODWIEDZENIA NASZEGO SZPITALA, PRZEDSTAWIMY NASZ ZESPÓŁ, SZPITAL ORAZ MOŻLIWOŚCI PRACY I ROZWOJU.
CHĘTNIE DOSTOSUJEMY SIĘ DO PAŃSTWA OCZEKIWAŃ!

TEL. 83 41 47 228, E-MAIL: REKRUTACJA@SZPITALBP.PL