WSzS zatrudni na stanowisko: Konserwator gazów medycznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
w Białej Podlaskiej

zatrudni na stanowisko:

konserwator gazów medycznych

Czas pracy:          pełny wymiar
Rodzaj umowy:    umowa o pracę
Opis stanowiska:
•    dokonywanie prac przy eksploatacji, naprawach i konserwacji urządzeń gazów medycznych,
•    uczestnictwo w planowych przeglądach infrastruktury technicznej.

Wymagania:
•    wykształcenie zawodowe bądź średnie (kierunkowe w zakresie instalacji elektrycznych, sanitarnych, mechaniki, mechaniki precyzyjnej, chłodnictwa).

Inne cechy, umiejętności:
•    mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
•    zaświadczenie kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji „E” - dla pracowników wykonujących w ramach czynności służbowych prace w zakresie obsługi lub konserwacji urządzeń instalacji gazów medycznych,
•    systematyczność, terminowość, odpowiedzialność.

Oferujemy:
•    stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
•    wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego,
•    wsparcie socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

e-mail: rekrutacja@szpitalbp.pl

lub

WSzS w Białej Podlaskiej
Dział Służb Pracowniczych
ul. Terebelska 57-65
21-500 Biała Podlaska

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 83 41 47 228

Pliki do pobrania