WSzS zatrudni na stanowisko: młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej - Dział Krwiolecznictwa

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
w Białej Podlaskiej

zatrudni na stanowisko:

                                        Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Miejsce pracy:    Dział Krwiolecznictwa
Czas pracy:        pełen wymiar

Rodzaj umowy:    umowa o pracę

Opis stanowiska:
•    Wykonywanie badań immunohematologicznych pacjentom szpitala, poradni oraz zewnętrznym zleceniodawcom,
•    Przyjmowanie, ewidencja otrzymanego materiału do badań i właściwe zabezpieczenie oraz przechowywanie próbek po badaniach,
•    Prawidłowe formułowanie wyników badań immunohematologicznych.

Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe: mgr diagnostyki laboratoryjnej,
•    Aktualne prawo wykonywania zawodu wydane przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych,
•    Uprawnienia serologiczne lub chęć ich zdobycia,
•    Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie diagnostyki laboratoryjnej.

Inne cechy, umiejętności:
•    doskonała organizacja czasu pracy,
•    systematyczność,
•    terminowość,
•    odpowiedzialność.

Oferujemy:
•    stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
•    okazję do rozwoju w dynamicznym otoczeniu,
•    wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego,
•    wsparcie socjalne.

Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 83 41 47 228
e-mail: rekrutacja@szpitalbp.pl

WSzS w Białej Podlaskiej
Dział Służb Pracowniczych
ul. Terebelska 57-65
21-500 Biała Podlaska

Pliki do pobrania