WSzS zatrudni na stanowisko: POŁOŻNA

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
w Białej Podlaskiej

zatrudni na stanowisko:

POŁOŻNA

Czas pracy:        wymiar pracy – do uzgodnienia
Rodzaj umowy:    umowa o pracę

Opis stanowiska:
•    Sprawowanie kompleksowej opieki położniczo-ginekologicznej nad kobietą w ciąży, w okresie porodu, połogu oraz nad noworodkiem, a także kobietą hospitalizowaną w szpitalu, stosownie do jej stanu zdrowia.

Wymagania:
•    Wykształcenie kierunkowe minimum średnie lub wyższe - położnictwo,
•    Znajomość aktualnych przepisów i procedur pielęgnowania oraz w obszarze opieki okołoporodowej.

Oferujemy:
•    umowę o pracę (wymiar czasu do uzgodnienia),
•    atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym dodatkowe wynagrodzenie w postaci dodatku preferencyjnego oraz programy motywacyjne,
•    interesujący pakiet socjalny,
•    dodatek adaptacyjny,
•    możliwość poszerzania posiadanych umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 83 41 47 228
e-mail: rekrutacja@szpitalbp.pl

WSzS w Białej Podlaskiej
Dział Służb Pracowniczych
ul. Terebelska 57-65
21-500 Biała Podlaska

Pliki do pobrania