WSzS zatrudni na stanowisku: konserwator hydraulik

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
w Białej Podlaskiej

zatrudni na stanowisku:

konserwator hydraulik

Czas pracy:
pełny wymiar

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Opis stanowiska:

• dokonywanie prac przy eksploatacji, naprawach i konserwacji instalacji sanitarnych,
• uczestnictwo w planowych przeglądach infrastruktury technicznej.

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe bądź średnie (kierunkowe w zakresie instalcji sanitarnych/cieplnych).

Inne cechy, umiejętności:

• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• zaświadczenie kwalifikacyjne Grupa 2 i/lub Grupa 3,
• systematyczność, terminowość, odpowiedzialność.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego,
• wsparcie socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 83 41 47 228
e-mail: rekrutacja@szpitalbp.pl

WSzS w Białej Podlaskiej
Dział Służb Pracowniczych
ul. Terebelska 57-65
21-500 Biała Podlaska

Pliki do pobrania