DPK.5030/24/2021 Konkurs ofert na świadczenia zdrowotne realizowane dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza konkurs i zaprasza do składania ofert na świadczenia zdrowotne realizowane dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej w zakresie:

PAKIET NR 1 – udzielania świadczeń zdrowotnych w Poradni Gastroenterologicznej i Zespole Pracowni Endoskopowych WSzS w Białej Podlaskiej oraz pełnienia funkcji Kierownika Zespołu Pracowni Endoskopowych.

PAKIET NR 2 – udzielania świadczeń zdrowotnych w Poradni Gastroenterologicznej i Zespole Pracowni Endoskopowych WSzS w Białej Podlaskiej.

PAKIET NR 3 - udzielania świadczeń zdrowotnych w Zespole Pracowni Endoskopowych WSzS w Białej Podlaskiej (wykonywanie badań endoskopowych układu pokarmowego – gastroskopia, kolonoskopia).

Ogłoszenia i konkursy