ZO.KS.2304/5/2020 Przetarg nieograniczony ofertowy na najem pomieszczeń o łącznej powierzchni 96,8 metrów kwadratowych usytuowanych na parterze budynku 1 G i niskim parterze budynku 1 A WSzS w Białej Podlaskiej przy ul. Terebelskiej 57 - 65 z przeznaczeniem na świadczenie usług gastronomicznych polegających na sprzedaży dań gorących, zestawów obiadowych, wyrobów garmażeryjnych, napoi gorących i chłodzących, ciast, ciastek, owoców itp.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na najem pomieszczeń o łacznej powierzchni 96,8 metrów kwadratowych na parterze budynku 1 G i niskim parterze budynku 1 A Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej przy ul. Terebelskiej 57 - 65 z przeznaczeniem na świadczenie usług gastronomicznych polegających na sprzedaży dań gorących, zestawów obiadowych, wyrobów garmażeryjnych, napoi gorących i chłodzących, ciast, ciastek, owoców itp.

Ogłoszenia i konkursy