Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia"

Statuetki "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia 2021".png

17 września 2021 roku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej dołączył do grona podmiotów leczniczych, którym kapituła Quality Institute przyznała certyfikat "WYSOKA JAKOŚĆ W OCHRONIE ZDROWIA".

Nagrodzone zostały podmioty działające w sektorze ochrony zdrowia, w których podejmowane są efektywne, nowoczesne i skuteczne działania na rzecz podnoszenia efektywności usług.

Zdobyty Tytuł Laureata mobilizuje do jeszcze bardziej efektywnych i skutecznych działań, mających na celu rozwój nowoczesnej ochrony zdrowia i troskę o prawa pacjenta.

Jest to o ogromne wyróżnienie i docenienie starań i osiągnięć całej kadry szpitala, a także motywacja do kroczenia naprzód, pomimo funkcjonowania w tak trudnym czasie Pandemii.