Poczta szpitalna

Ilustracja do artykułu mini.promo.png

W związku z sytuacją epidemiczną związaną z COVID-19 i wprowadzeniem zakazu odwiedzin w bialskim szpitalu, placówka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i ich rodzin. W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej działa poczta szpitalna.

W związku z zakazem odwiedzin w szpitalu uruchomiono pocztę szpitalną. Usługa polega na możliwości przekazania paczki osobie hospitalizowanej. Paczki można składać w szatni w budynku głównym szpitala (wejście od ul. Jana II Kazimierza). Paczki są przekazywane na oddziały dwa razy dziennie w godz. 10.00-11.00 i 17.00-18.00. Paczki podlegają dezynfekcji zanim trafią na oddziały.