Podpisanie umowy współpracy ze Szpitalem w Kramatorsku

W dniu 9 listopada Adam Chodziński – Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej podpisał umowę współpracy z Oleksiyem Yakovlenko – Dyrektorem Szpital Miejskiego nr 3 w Kramatorsku. Nawiązana współpraca ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń w zakresie medycznym, szkoleniowym i naukowym. Celem współpracy jest rozwijanie wspólnych działań poprzez: prowadzenie wykładów, konsultacji, realizowanie wspólnych projektów badawczych, publikowanie wyników realizowanych projektów, organizowanie seminariów, konferencji, sympozjów naukowych oraz w innych obszarach. Współpraca dotyczy kadry zarządzającej, lekarskiej, pielęgniarskiej i innych zawodów medycznych.