Targi Pracy i Edukacji pod hasłem "Już dziś zaplanuj swoją karierę zawodową"

Stoisko WSzS podczas targów. Na pierwszym planie jest stolik przykryty zielonym płótnem. Na nim leżą materiały promocyjne szpitala: teczki, kwartalnik Twój Lekarz, smycze, breloczki oraz inne.Przy stoliku 2 krzesła. W tle roll-up szpitala.

W dniu 26 maja br. przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej uczestniczyli w Targach Pracy i Edukacji pod hasłem „Już dziś zaplanuj swoją karierę zawodową”, organizowanym przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej Lubelską Wojewódzką Komendę OHP w Lublinie i filię Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

Celem niniejszego wydarzenia było przybliżenie potrzeb i możliwości lokalnego rynku pracy. Podczas Targów odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z ofertą Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej oraz uczestnictwa w licznych, ciekawych wykładach, prezentacjach wystawców oraz występach artystycznych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.