Targi Pracy i Edukacji

W dniu 21 października br. przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej uczestniczyli w XI Targach Pracy i Edukacji „Innowacyjność firm – współpraca biznesu i nauki” organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej, Lubelską Wojewódzką Komendę OHP, Akademię Bialską Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej oraz Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej. Podczas Tagów odwiedzający mieli okazję zapoznania z ofertą Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej oraz uczestnictwa w licznych, ciekawych wykładach, prezentacjach wystawców oraz występach artystycznych.