Bal Charytatywny - 4.11.2022r.

Szanowni Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej,

Po raz pierwszy Stowarzyszenie na rzecz Wspierania Zespołu Opieki Medycznej ,,Domowy Szpital’’ Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej „Szansa – Domowy Szpital” organizuje Bal Charytatywny, którego celem jest zebranie funduszy na wsparcie pacjentów Domowego Szpitala.

Bardzo serdecznie zapraszamy na tą niezwykłą uroczystość, która odbędzie się 04.11.2022r (piątek) w Hotelu Polonia w Grabanowie w Sali Diamentowej. Do udziału w balu zaproszeni są przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, uczelni wyższych, przedsiębiorcy, artyści oraz inni goście. Udział w balu to nie tylko dobra zabawa lecz i cenne wsparcie działań naszego Stowarzyszenia.

Gościem specjalnym będzie piosenkarz, autor tekstów, kompozytor – Antek Smykiewicz, który zaszczyci nas swoim recitalem. Uroczystość poprowadzą wspaniali konferansjerzy - Michał Trantau i Beata Spychel. Gwarantujemy świetną zabawę do białego rana z Wodzirej Paweł.

Firmom wspierającym nasz Bal zostaną wręczone statuetki ,,Darczyńca Roku 2022’’. W trakcie imprezy będzie możliwość wzięcia udziału w zabawie fantowej i licytacjach. Na naszych gości czeka wiele kulinarnych smakołyków między innymi: bufet szwedzki: dań gorących, dań zimnych; stoły: słodki i tort, rybny, sushi i wiejski; owoce, nielimitowane napoje, alkohole oraz Prosecco Van.

Już dziś zapraszamy do zakupu biletów – cegiełek: 180 zł / osoba, 350 zł / para.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość rezerwacji całego stołu (10-12 osób).

Wpłatę należy dokonać na konto Stowarzyszenia:  
47 8025 0007 0020 0660 2000 0010 - dane przelewu: „Cegiełka na bal” i ilość zamówionych biletów, numer telefonu do kontaktu.

Zapisy przyjmujemy do 22.10.2022r. Ilość miejsc ograniczona!!!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Prezes Stowarzyszenia - Piotr Frankowski tel: 601400875
V-ce prezes Stowarzyszenia Beata Spychel tel: 733564930

 

                                      Dziękujemy
                                     Dyrektor WSzS w Białej Podlaskiej
                                        Stowarzyszenie ,,Szansa - Domowy Szpital’’

Powrót na początek strony