Dzień Dziecka 2022 w WSzS

Pan Dyrektor podczas Dnia Dziecka 2022 w Oddziale Neonatologicznym.png

Z okazji Dnia Dziecka, przebywające w naszym szpitalu dzieci zostały obdarowane prezentami, które z pewnością umilą im pobyt w placówce. Pan Dyrektor - Adam Chodziński osobiście odwiedził dzieci hospitalizowane w oddziałach szpitala. Najmłodsi zostali obdarowani książeczkami oraz grami edukacyjnymi, zaś starsze dzieci otrzymały głośniki bezprzewodowe.

Każdego roku personel szpitala pamięta o dzieciach spędzających Dzień Dziecka w szpitalu. W tym szczególnym dniu życzymy zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych szczęśliwych chwil.