INFORMACJA - Kasacja dokumentacji medycznej z roku 1999

Ilustracja do artykułu promo.mini.png

W związku z kasacją dokumentacji medycznej z roku 1999 -  osoby zainteresowane odbiorem swojej dokumentacji medycznej tj. pacjent, jego przedstawiciel ustawowy lub osoby przez niego upoważnione mogą odebrać przedmiotową dokumentację po uprzednim złożeniu pisemnego wniosku w Archiwum Zakładowym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej – pokój 050 (tel. 083 414 72 49), niski parter, w godzinach: 7:30 – 14:00, w terminie 30 dni od ukazania się w/w informacji (tj. do 13 sierpnia 2020 r.). Po tym terminie dokumentacja medyczna z wyżej wymienionego okresu zostanie skasowana.