Ilustracja do artykułu komunikat promo.mini.png

W związku z bardzo trudną sytuacją epidemiczną w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej z powodu zakażeń wirusem SARS-CoV-2 wstrzymuje się do odwołania:

• planowe przyjęcia pacjentów na wszystkie oddziały z wyjątkiem pacjentów onkologicznych
  • planowe badania w Dziale Diagnostyki Obrazowej
  • planowe badania w pracowni EEG.

Wstrzymanie planowych przyjęć nie dotyczy Oddziału Onkologii Klinicznej i Hematologii.

Z dniem 26 października 2020 roku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny zawiesza do odwołania działalność wszystkich poradni specjalistycznych. Wyjątkiem są porady pilne.

W ramach świadczeń udzielanych w naszych poradniach specjalistycznych (AOS) można skorzystać z teleporady.

Z wizyty na odległość mogą skorzystać pacjenci kontynuujący leczenie w konkretnej poradni specjalistycznej zgodnie z ustalonym planem leczenia i stanem klinicznym.

W związku z powyższym prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny z Rejestracją Ogólną (tel. 83 41 47 170) w celu dokonania rejestracji do właściwej poradni specjalistycznej i umówienia się na teleporadę.

UWAGA!
Rejestracja osobista i telefoniczna będzie czynna w godz. 8.00 - 15.00.

Ponadto Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej wstrzymuje do odwołania świadczenia w zakresie rehabilitacji ambulatoryjnej.

W ramach świadczeń udzielanych w Poradni Rehabilitacyjnej można skorzystać z teleporady. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z Rejestracją tel. 83 41 47 129.

Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
                                                                          w Białej Podlaskiej