Mikołajki 2018 w WSzS

Ilustracja do artykułu Uczestnicy_mikolajek.jpg

Z okazji Mikołajek w dn. 6 grudnia na małych pacjentów bialskiego szpitala czekały liczne niespodzianki. Oddziały Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, w których przebywają dzieci odwiedzili studenci Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej – członkowie Studenckiego Koła Naukowego „Diagnoza”. Przedstawiciele obdarowali podopiecznych upominkami. Wizyta wywołała ogromną radość wśród małych pacjentów. Z pewnością ta mikołajkowa wizyta na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych pacjentów.