Październikowa konferencja tuż, tuż...

Ilustracja do artykułu banner Szczytu Zdrowia.png

Nawet pogoda sprzyja naszemu październikowemu spotkaniu na V Polsko – Białoruskim Szczycie Zdrowia.

Już za tydzień w gronie zacnych gości i ekspertów rozpoczniemy debaty poświęcone epidemiologii, chorobom zakaźnym i nowoczesnym technologiom. Są  to zakresy tematyczne bardzo ważne, rozwojowe i priorytetowe w ochronie zdrowia zarówno w Polsce jak i na Białorusi. Cieszymy się na to spotkanie, które jest wyrazem naszej troski o bezpieczeństwo, zdrowie i życie mieszkańców Europy Wschodniej.

Polsko – Białoruski Szczyt Zdrowia to wspaniała, cykliczna inicjatywa, której organizatorami są Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej, Brzeski Obwodowy Szpital w Brześciu oraz Polska Federacja Szpitali.

Szczegółowy program tegorocznej edycji oraz opisy sylwetek zawodowych ekspertów znajdziecie Państwo w załączeniu.

dr n. med. Joanna Kozłowiec
                                                                                                               Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala