Piknik Pracowniczy 2018

Ilustracja do artykułu my słowianie.mini.png

W dniu 20 września 2018 r. odbył się Piknik Pracowniczy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Motyw przewodni tegorocznej imprezy to „My Słowianie". Podczas pikniku na uczestników czekały liczne atrakcje, między innymi mecz piłki siatkowej oraz przejazdy bryczką. Niespodzianką pikniku był występ muzyczny pracowników WSzS, którzy z tej okazji przygotowali utwory nawiązujące to tematu przewodniego.

Dokonano rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą Pielęgniarkę / Położną Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Wręczenia nagród dokonał Marszałek Województwa Lubelskiego – Sławomir Sosnowski, Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ – Karol Tarkowski, Dyrektor WSzS - Dariusz Oleński oraz Ordynator Oddziału Neonatologicznego WSzS – lek. med. Riad Haidar.

Tegorocznymi laureatkami konkursu zostały:

I miejsce – Terpiłowska Pasik Anetta

II miejsce – Matysiewicz Aneta

III miejsce – Brzezińska Joanna

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów.