Piknik Pracowniczy 2019

Ilustracja do artykułu Uczestnicy w strojach kowbojskich.JPG

W dniu 5 września 2019 r. odbył się Piknik Pracowniczy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Motyw przewodni tegorocznej imprezy to „Dziki Zachód”. Podczas pikniku na uczestników czekały liczne atrakcje, między innymi mecz piłki siatkowej, rodeo oraz występ zespołów wokalno-tanecznych. Niespodzianką pikniku był występ muzyczny pracowników WSzS, którzy z tej okazji przygotowali utwory nawiązujące to tematu przewodniego imprezy.

Dokonano rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą Pielęgniarkę/Położną Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Wręczenia nagród dokonali: Wicemarszałek Województwa Lubelskiego – Dariusz Stefaniuk oraz Dyrektor WSzS - Dariusz Oleński. W pikniku uczestniczył również Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ – Karol Tarkowski.

Tegorocznymi laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Cezary Kapczuk - Specjalista pielęgniarz (Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii)
II miejsce - Anetta Terpiłowska-Pasik - Specjalistka Pielęgniarka (Oddział Chorób Wewnętrznych i Geriatrii)
III miejsce - Helena Teodorowicz - Z-ca Pielęgniarki Oddziałowej (Oddział Urazowo Ortopedyczny)

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów.