Wznowienie pracy Mobilnego Punktu Pobrań DRIVE-THRU

Ilustracja do artykułu Mobilny Punkt Pobrań przy WSzS.png

Szanowni Państwo,

W związku z wczorajszą awarią Elektronicznej Platformy Ochrony Zdrowia, obsługującej Mobilny Punkt Pobrań DRIVE-THRU przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym informujemy, iż punkt wznowił działanie. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Jednocześnie przypominamy, że Punkt działa codziennie w godzinach od 8.00 do 18.00. Natomiast informację o wyniku testu można uzyskać na www.pacjent.gov.pl lub pod nr tel. 83 41 47 178.

Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
                                                                          w Białej Podlaskiej