Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia

Konkurs i Program Certyfikacji „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” organizowany jest przez Quality Institute sp. z o.o. To międzynarodowa spółka audytorsko-doradcza, specjalizująca się w działalności konsultingowej. Instytut realizuje m.in. własne projekty certyfikowania organizacji, produktów i usług, adresowane m.in. do branży medycznej.

Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” przyznawany jest podmiotom medycznym wyróżniającym się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania i troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentem.

Wskaźniki oceniane są na podstawie dwuetapowych badań ankietowych przeprowadzanych i opiniowanych przez Komisję Ekspercką Ouality Institute.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej dołączył do grona podmiotów leczniczych, którym kapituła Ouality Institute przyznała Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.

Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia"