"Program badań w kierunku wykrywania raka płuca"

Biało-czerwona flaga Polski oraz godło Polski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej realizuje bezpłatne profilaktyczne badania tomografii komputowej (TK) klatki piersiowej.

Badania TK są realizowane w Szpitalu w ramach „Programu badań w kierunku wykrywania raka płuca” na lata 2022-2024 w ramach „Narodowej Strategii Onkologicznej”.

W dn. 11.08.2022 r. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej podpisał umowę z Ministrem Zdrowia na finansowanie badań profilaktycznych w ramach uzyskanego dofinansowania z budżetu państwa w kwocie 456.000,00 PLN.

Więcej informacji o realizowanych badaniach w Szpitalu można uzyskać również w Dziale Świadczeń Medycznych i Projektów WSzS w Białej Podlaskiej, nr telefonu: (83) 414 73 90, e-mail: profilaktyka@szpitalbp.pl, jak i na stronie internetowej Szpitala https://www.szpitalbp.pl/pl/aktualnosci/program-badan-w-kierunku-wykrywania-raka-pluca.html.

Projekty z innych środków